Komodziak.pl - szafki i meble wysyłkowo

Sprzedażą mebli zajmujemy się od roku 2008r. Przez ten czas przeprowadziliśmy selekcję sposród najlepszych polskich producentów. Skupiliśmy się na produkcji mebli z jednej fabryki na płytach Kronopol. Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. W razie wykrycia wady fabrycznej, elementy mebli są wymieniane na nowe.

Komodziak.pl - szafki i meble wysyłkowo

Jesteśmy z Wami od 2008 roku.

UWAGA! Nie wykonujemy mebli z płyty cieńszej niż 18mm. Wykorzystując płytę o grubości 16mm można stworzyć tańsze rozwiązanie lecz tragiczne jakościowo. Meble z takiej płyty wykrzywiają się, wypaczają i kołyszą na boki. Przestrzegamy przed taką opcją zakupu!

Nasza oferta została podzielona na następujące działy:

Akcesoria do mebli
Fotele biurowe
Hokery barowe
Meble łazienkowe
Meble pokojowe
Meble biurowe

O naszych meblach

Szafki, które oferujemy do pokoju oraz do łazienki możemy podzielić na dwie grupy czyli szafki wykonywane w połysku i te w macie. Matowe kolory to biel alpejska, czarny, wenge, dąb sonoma, olcha, dąb Craft złoty, dąb Craft srebrny, dąb Craft biały. Szafki z frontami na wysoki połysk są czarne i białe. Korpus szafek czyli boki i góra są matowe a fronty w białym lub czarnym połysku. Można stworzyć własną szafkę i połączyć ze sobą dwa kolory, wybrać inny kolor korpusu oraz frontu.

W przypadku szafek w kolorach matowych ich konstrukcja opiera się na płycie mdf o grubości 18mm. Fronty z akrylu (w połysku) są grubsze o 1 mm z uwagi na warstwę lakieru.

Pakowanie i wysyłka

1. Wszystkie meble wykonujemy na Państwa zamówienie.

2. Meble nie są magazynowane, przez co nie są narażone na uszkodzenia podczas ich przestawiania lub przenoszenia.

3. Czas produkcji jest zmienny. W zależności od pory roku i ilości zamówień są one kolejkowane i wykonywane przez fabrykę.

4. Aktualny czas produkcji na dzień dzisiejszy podany jest przy cenie mebla.

Po wycięciu, oklejeniu i wyczyszczeniu, elementy są pakowane w dopasowany, 5-cio warstwowy karton, który wypełniamy styropianem i przekładkami. Narożniki przesyłki zabezpieczamy wzmocnieniami z płyty HDF. Akrylowe fronty posiadają dodatkową osłonę w postaci naklejonej, niebieskiej foli.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanych remontów!
Grupa Komodziak.pl

Dostawa kurierem

Wszystkie nasze produktu dostarczamy pod wskazany adres firmą kurierską. W zależności od wagi, gabarytu oraz formy płatności korzystamy z odpowiedniej firmy spedycyjnej. Paczki do wagi 30kg wysyłamy firmą GLS. Przesyłki paletowe odbiera od nas przewoźnik Schenker oraz Spedimex.

Reklamacje online

W razie uszkodzenia mebli nie ponosisz żadnych kosztów związanych z reklamowaniem go w naszej firmie. Nie musisz rozkładać szafki, ani pakować i odsyłać ciężkiej garderoby na serwis. Zrób zdjęcie uszkodzenia i prześlij go na wskazanego maila. Resztą reklamacji zajmiemy się my!

Wysyłki
0
Nowości w tym roku
0
Poleceń kupujących
0
Rozdanych kodów rabatowych
0

Nasz asortyment meblowy

Fotele biurowe
Fotele biurowe

Eko skóra - Materiałowe - Drewniane

Fotele wiszące kule wypoczynkowe
Fotele wypoczynkowe

Do domu i do ogrodu

Hokery barowe
Hokery barowe

różne modele do kuchni

Szafki kuchenne
Szafki i meble

Do łazienki salonu i pokoju