Szafki łazienkowe

Gwarancja na szafki

Dożywotnia gwarancja na meble produkcji Komodziak

Gwarancja na nasze produkty jest dożywotnia. Dostarczamy szafki do samodzielnego złożenia. Jeśli zauważysz brak bądź uszkodzenie, któregoś elementu prosimy niezwłocznie zgłosić ten fakt obsłudze sklepu Komodziak.pl 

Postaramy się w jak najszybszym, wolnym terminie wysłać jeszcze raz do Państwa omawiany przedmiot. Jesteśmy pewni naszych wyrobów i wiemy jaką radość i poczucie komfortu dają dobrze dopasowane, łatwe w montażu i eleganckie meble.

To co zachęca do zakupu produktów w naszym sklepie to oczywiście atrakcyjna cena. Składając samemu zakupione szafki można bardzo dużo zaoszczędzić, a przy tym nieźle się bawić! Szafki produkowane są taśmowo przez zautomatyzowane, programowalne maszyny. Niweluje to ryzyko wystąpienia błędów produkcyjnych. Kontroler jakości sprawdza wszystkie elementy, po czym następna osoba pakuje szafkę w odpowiednie opakowanie.

Pamiętaj Drogi Kliencie, że nie zawsze niska cena oznacza niską jakość. My dopracowaliśmy proces produkcji w taki sposób, aby sprzedawać jak największą liczbę szafek i innych mebli łatwych w samodzielnym montażu.

 

Pozdrawiamy serdecznie sklep Komodziak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *